Ühingu juhatuses on järgnevad persoonid

Eda

Teised Edast: Pühendunud ja kohusetundlik, sensitiivne ja  erilise maailmatajuga, südamlik ja hooliv. Numbrite peale nutti, et asjad saaksid jutti. Meie paberimajanduse pealik. Teab, kuidas asjad peavad olema ja sellepärast ei pea keegi muretsema. Naine, kes on sõbralik ja hoolitseb alati, et detailid oleksid paigas. Nutikas, tegus ja suure südamega.

E- post: edasarv@online.ee

Telefon: +372 5205678

Anne

Teised Annest: On nagu muumimamma, kes hoolitseb  kõigi eest ja tema uks on alati kõigile avatud. Mõnus ja hooliv kaaslane. Alati on meie jaoks olemas, isegi, kui ilm ja meel tõmbub koledaks. Särtsu täis tegelane. Sebib ja asjatab erinevate asjade kallal ja saab sellega suurepäraselt hakkama. Rõõmsameelne, jutukas ja lahe.

E-post: moksanne@gmail.com

Telefon: +372 58 051 686

Janno

Teised Jannost: Tema on omaette frukt ja sõnasepp. Janno oskab kõik asjad ja olukorrad panna sõnadesse nii, et see liigutab kõiki ja paneb kaasa mõtlema. Jannol on suur süda, aitab kõiki, kes abi vajavad, muhe sell on. Andeks ja loominguline, rikkaliku kujutlusvõimega ja erilise huumorimeelega. Tema ja tema vürtsikas huumor. Oskab hästi sõnu seada ja alati nõu ja jõuga abiks. Kompu välimusega pruunide silmadega hea huumorisoonega tegelane.

E-post: lemuerte@gmail.com

Terje
Teised Terjest: Aitab alati huvitavate ja asjalike mõtetega. Super lahe kaaslane. Efektne,
huvitav ja mitmekülgne. Naeratab, suunab, aitab, teeb püssipauku selle kõige jaoks on tal parajalt suur auto. Atraktiivse välimusega, sooja südamega, hooliv, tähelepanelik. Hea sõber ja (reisi)kaaslane.

E-post: Terjesaara@gmail.com

Telefon: 56916113

Madli

Teised Madlist: Tema peale saab alati kindel olla, kui midagi on vaja teha, siis see saab ka tehtud. Väga armas ja soe inimene. Energiline ja andekas, julge ja särav. Sõbralikult tõsine, et tulemus oleks asine. Ilus, sihikindel, korrektne, abivalmis, tegus, asjalik, tark naine ja imeline ema oma kolmele pojale.

E-post: madli.kadajas@gmail.com